iletisim@auroragency.com

Gmail Reklamları

Sektöründe deneyimli ve öncü şekilde çalışan firmamız sizin için tüm bu ayrıntıları gözetir. Eğer ayrıntılı ve başarılı bir tanıtım planı kurmak istiyorsanız ajansımızla etkileşimli olarak çalışabilirsiniz. En etkili şekilde marka değerinizi artırarak geniş bir hedef kitlesine hitap etmeniz reklam hizmetlerimiz ile oldukça kolay hale gelecektir.

Gmail Reklamları

 • Gmail reklamları, firmaların etkin bir pazarlama stratejisi kurmak için başvurabileceği önemli yöntemler arasında yer alır. Gelişmiş hedefleme yöntemleri sunması Gmail reklamlarının en çok tercih edilme nedenleri arasındadır. Bu tanıtım yöntemi aracılığıyla kullanıcılara mesaj içeriğinde reklam gösterilmesi mümkün olur.

  Aurora Agency olarak bir reklam ajansından beklediğiniz tüm hizmetleri etkin şekilde sunuyoruz. Gmail reklamları gibi hedef odaklı çalışma gerektiren ve ayrıntılı hizmetleri yetkin şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede Gmail hesabına giriş yapmış olan kullanıcılar mesaj kutusu üzerinde yer alan yatay görünümlü reklam panosunda markanızın temsilini görebilir ve tanınma hızınız artar.

Gmail Reklam Yönteminin Avantajları

 • Uygulamanın milyonlarca kişi tarafından kullanıldığı göz önünde bulundurulduğunda oldukça kapsamlı ve avantajlı bir reklam yöntemi olduğundan bahsetmek mümkündür. İlk olarak reklam kısmına tıklama yaptığınız takdirde mesaj boyutunda açılma olur. Bununla birlikte genişletilmiş bir reklam kullanıcıların karşısına çıkar. Bu sayede markanızın görünürlük düzeyinin kısa bir süre içerisinde yükselmesi hedeflenir.

  Gmail reklamları oldukça kapsamlı bir tanıtım aracıdır. Uygulama pazarı, farklı site arama ve tıklama bağlantıları gibi çeşitli unsurları bu yönteme dahil edebiliriz. Google tarafından belirlenen tüm reklam çeşitlerinde geçerli kurallar, bu sistem için de uygulanmaktadır. Dolayısıyla Gmail reklamları oluştururken bazı prosedürlere dikkat etmeniz gerekir.

Bize projenden bahset

Netlik aynı zamanda değişimle sonuçlanan dinamik bir süreçtir.

Gmail Reklam Kriterleri

Gmail’in birden fazla reklam kriterine sahip olduğunu biliyoruz. Dikkat etmeniz gereken ve prosedür gereği kabul edilmeyen bazı konularla birlikte teknik olarak çok sayıda detay öne çıkıyor. Ajansımız tüm bu özelliklerini incelemesini gerçekleştiren uzmanlarla çalışıyor. Bu sayede sizlere en etkili reklam hizmetini sunmayı hedefliyoruz.

Daraltılmış Reklam Alanı İçin Koşullar

Bu reklam alanına dair bilinmesi gereken bazı teknikler şu şekildedir:

 • Resim boyutu
 • URL açılış sayfası
 • Açıklama bölümü
 • Reklamın temel konusu
 • Reklam veren bilgisi

Yukarıdaki ayrıntılar özen göstermeniz gereken ana unsurlardır. Her biri farklı özellik taşımakla birlikte ajansımız bünyesinde hizmet veren uzmanlarımız tüm noktaları özenle hazırlamaktadır. Sunduğunuz hizmet ya da ürün tanıtımını ideal şekilde gerçekleştirmek için çalışmalarımızı sizlere kurumsal ve profesyonel bir çalışmayla sunuyoruz. 

Daraltılmış reklam alanının yanı sıra Gmail reklamları bünyesinde dikkat etmeniz gereken bir başka konu genişletilmiş reklam alanına dair ayrıntılardır. Bu bölüm için de kendine has bazı kurallar vardır.