iletisim@auroragency.com

SEO

SEO Çalışmaları ve Reklam Sektöründeki Yeri

SEO Çalışmaları ve Reklam Sektöründeki Yeri

SEO yani arama motoru optimizasyonu; şüphesiz ki dijital pazarlama için çok önemlidir. Markanıza ait internet sitesinin öne çıkması ve daha üst sıralara çıkarak görünür olması için Aurora Agency olarak sunduğumuz hizmetlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Bu sayede internet etkileşimi kısa süre içinde ciddi şekilde artış gösterir. Özel bir uğraş vermeniz gerekmez. Deneyim ve uzmanlıkla çalıştığımız reklam sektöründe dijital pazarlamanın farklı sahalarıyla ilgileniyoruz.

Böylelikle müşterilerimizin talepleri doğrultusunda değişik tanıtımları kolaylıkla hazırlıyoruz. SEO düzenlemeleri pek çok nedenden ötürü günümüzün en fazla tercih edilen tanıtım araçları arasında yer alır. Daha doğrusu internet kullanımınızı doğru şekilde düzenleyerek rakiplerinize göre öne çıkmayı hedefleyen bir sistemdir.

Aylık ve Yıllık Raporlar

  • Organik trafiğinizi, bağlantılarınızı, sıralamanızı ve diğer gerekli bilgileri içeren ayrıntılı bir rapor hazırlayıp sunuyoruz. Bu kişiselleştirilmiş rapor sayesinde yeni SEO stratejileri oluşturup iş hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmış olursunuz.

İçerik pazarlama stratejisi 62 %
Dijital danışmanlık 86 %
Mobil pazarlama 52 %
İtibar yönetimi 40 %

SEO Hizmetiyle Sitenize Yeni Bir Görünüm Kazandırıyoruz.

Mevcut siteniz özenli ve ayrıntılı şekilde meydana getirilmiş olsa bile zaman içinde arama motorlarının talepleri doğrultusunda güncellemeler yapmak gerekir. Bu durum tüm arama motorları için geçerlidir. Güncelliğini koruyan internet siteleri kalıcı hale gelir. Reklam Ajansımız müşterilerimizin internet sitelerinin uzun vadeli görünür olması için çalışmaktadır.

Hizmetlerimiz sayesinde kısa süre içinde hedef kitlenizi artırabilirsiniz. Markanızı daha geniş kesimlere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Tüm bu imkanlar doğru ve başarılı şekilde yürüteceğiniz bir SEO çalışması ile mümkün olur. Pek çok kişinin SEO içeriklerine dair fikir sahibi olduğunu ifade edebiliriz. Ancak bu durum reklamcılık alanında profesyonel şekilde çalışılması gereken optimizasyon için yeterli değildir.

İşletmeniz için Profesyonel Araçlar

Sizler İçin Yeniden Pazarlama
Anahtar Kelime Analizi
Başarılı bir SEO stratejisinin en temel adımı anahtar kelimelerdir. Hedef kitlenin ürün veya hizmetlerinizi ararken kullandığı kelimelere göre anahtar kelimeleri doğru seçmektir. Kullandığınız anahtar kelimeleri analiz ediyoruz. Bununla birlikte sektörünüze göre en uygun ve sizi başarıya götürecek olan anahtar kelimeleri belirliyoruz.
Tam Optimizasyon
Sitenizin arama motorundan en üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Bunun için teknik beceriler ve geliştirmeyi iş uzmanlığıyla birleştirerek hizmet sağlıyoruz. Bunun için eksik ve hataları tespit ederek çeşitli iyileştirme önerileri ile rapor halinde sunuyoruz.

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.
Message sent!